آتلیه

  1. صفحه اصلی
  2. خدمات
  3. آتلیه

آتلیه

  • سه شنبه, 08 آذر 1401

برای برگزاری هر جشنی نیاز به ثبت خاطرات آن جشن است. و یکی از اصلی‌ترین آیتم‌های هر جشنی گروه عکاسی و فیلمبرداری آن است چرا که سالیان سال با دیدن این عکس‌ها این شب به یاد ماندنی برایتان زنده گردد. تشریفات شیدایی با دارا بودن تیم حرفه‌ائی عکاسی و فیلمبرداری ثابت جشن شما را لحظه به لحظه ثبت کرده و به زیبائی در هم می‌آمیزد و به شما تقدیم می‌کند تا با هر بار دیدن این تصاویر به انتخاب درست خود در تشریفات شیدایی آفرین بگوئید. تشریفات شیدایی با دارا بودن جدیدترین و به روزترین تجهیزات عکاسی و تیم حرفه‌ائی در خدمت شما دوستان می‌باشد و شب رویایی شما را صد چندان زیباتر ثبت می‌نماید. همچنین با دارا بودن لوکیشن‌های مختلف و متنوع که در تهران و اطراف آن است می‌توانید در هر فصلی زیباترین کلیپ فرمالیته خود را داشته باشید.

تشریفات لوکس شیدایی، زیرمجوعه و استودیو و آتلیه‌های خاصی را دارا می‌باشد که همگی از برندهای مشهور و بنام تهران می‌باشند وتفاوتهای آنها در تجهیزات و پکیج‌های آنها می‌باشند و شما خواهید توانست از طریق مشاوره با جناب شیدایی مدیریت محترم تشریفات لوکس شیدایی انتخابی بهتر و آگاهانه‌تر را برای برگزیدن آتلیه و استودیوی همسو با سلیقۀ خود داشته باشید.

شایان ذکر است که، چنانچه شما زوج‌های عزیز بخواهید مستقیماً با آن برند خاص کار کنید متحمل هزینه‌های بیشتری خواهید شد تا اینکه از طریق تشریفات لوکس شیدایی اقدام نمائید.